" נורא שיש לי ילד שאני לא מכיר ואני אוהב אותו למרות שאפילו לא החזקתי אותו" (אילוסטרציה: shutterstock)

הייטקיסט בן 31 גילה לגמרי במקרה שהוא אב לילד, ומאז חייו התהפכו. "לפני רגע הייתי גבר בן 31 עם חברה מדהימה, עובד בהייטק, אנרגטי, שאפתן שרק מנסה לבנות את החיים בצורה הטובה ביותר לרגע שאהיה מוכן להקים משפחה, והיום נהפכתי לשבר כלי", הוא כתב בקבוצה וידויים תל אביב.

 

 

אימו של הילד הכחישה שזה בכלל הילד שלו, אבל הוא התעקש על בדיקת אבהות ועכשיו הוא מתכוון להתעמת איתה בבית המשפט.

"התחושה שגנבו לי זרע היא נוראית", הוא כתב, "עוד יותר נורא שיש לי ילד שאני לא מכיר, ואני אוהב אותו למרות שאפילו לא החזקתי אותו, ואני מת להיות איתו".

מה שהזוי במיוחד בסיפור שלו זה העובדה שהאם אינה מעוניינת בשום קשר איתו, גם לא בעזרה כלכלית. "מה אכפת לה לקבל עזרה ומזונות???", שאל, "אין לזה סיבה מוצדקת. אני לא אלכוהוליסט או מסומם,  אני מתכנת עם עבודה טובה, אני יודע שאני יכול להיות אבא טוב".

הווידוי הפך ויראלי ועורר ויכוח גדול בתגובות. קבלו אותו כלשונו.

 לפני שנה וחצי בערך הייתי בקשר של 3 חודשים עם מישהי.

בתור בחור שחושש ממחלות מין לא פחות מהריון, שכבנו בהתחלה רק עם קונדום, למרות שהיא הבהירה שהיא לוקחת גלולות באופן קבוע ואין לי ממה לחשוש.  

אחרי משהו כמו חודש הרגשתי מספיק בטוח להוריד את הקונדום ושכבנו בלי זה וכל זה בידיעה ברורה שהיא לוקחת גלולות הריון..  

כעבור 3 חודשים היא פתאום נעלמה ואחרי כמה הודעות ששלחתי לה היא כתבה לי שהיא התחילה קשר עם בחור אחר ואיחלה לי בהצלחה. הייתי די בשוק מזה, מחקתי אותה מכל פלטפורמה אפשרית והמשכתי הלאה.  

לא מזמן חבר שלי סיפר לי שראה אותה בבית קפה ושיש לה ילד ושהוא נראה כמוני בקטן..  

 

 

בהתחלה לא התרגשתי מזה אבל מתוך סקרנות הסתכלתי בפייסבוק שלה ואיך שראיתי את הילד נפל לי הלב.  

יש לי תמונות של תינוק והוא באמת נראה כמוני אחד לאחד. 

 חיפשתי את האבא שלו אצלה בפייסבוק וניסיתי לחפש מערכות יחסים קודמות ולא מצאתי כלום, אז החלטתי לבקש מחבר משותף שלי ושל אחת מהחברות שלה לבדוק מי האבא.  

מפה לשם הבנתי שאין אבא בתמונה וחברה שלה חשבה שהילד מתרומת זרע. 

 לא הצלחתי להירגע, מצאתי תמונה מהלידה והתחלתי לחשב 9 חודשים אחורה מרגע הלידה וזה נפל על התקופה שהיינו יחד. 

 הגוף שלי התחיל לרעוד וניסיתי להשיג אותה אבל היא ניתקה לי בפרצוף כשאמרתי לה שזה אני וחסמה אותי. 

מצאתי את עצמי כמו סטוקר מחכה לה בכניסה למשרד שלה עד שתפסתי אותה. שאלתי אותה על הילד והיא הכחישה, אמרה לי שאני חולה נפש ואיימה לקרוא לאבטחה. 

 אז פשוט הלכתי ופניתי לאחותי שהיא עורכת דין. לא אפרט על כל ההליך והוצאת הצו לבדיקת אבהות אבל שורה תחתונה, יש לי ילד ואני נמצא מולה בהליך משפטי נוסף רק כדי שאוכל להיות חלק מהעולם של הילד שלי.  

כל הקטע המשפטי הזוי כי אני אבא שלו ואני רוצה לקחת אחריות על הילד הזה ולגדל אותו, גם למה למנוע מהילד לגדול עם דמות אב לצידו??  

מה אכפת לה לקבל עזרה ומזונות???  

אין גם סיבה מוצדקת לזה. אני לא אלכוהליסט/ מסומם, לא אלים, אני מתכנת עם עבודה טובה, אני לא ילד ואני יודע שאני יכול להיות אבא טוב. 

 

 

מאז אותו גילוי החיים שלי התהפכו, לפני רגע הייתי גבר בן 31 עם חברה מדהימה, עובד בהייטק, אנרגטי, שאפתן שרק מנסה לבנות את החיים בצורה הטובה ביותר לרגע שאהיה מוכן להקים משפחה והיום נהפכתי לשבר כלי.  

אני כל הזמן עצבני, יש לי התפרצויות זעם בעבודה, אני לא ישן טוב, לא מצליח להתרכז, לחברה שלי כבר קשה איתי ובכללי היא לא מתלהבת מהרעיון שיש לי ילד, אבל מה אני כבר יכול לעשות? 

התחושה שגנבו לי זרע היא נוראית, עוד יותר נורא שיש לי ילד שאני לא מכיר ואני אוהב אותו למרות שאפילו לא החזקתי אותו ואני מת להיות איתו. 

כתבתי את הווידוי כי אני משתגע והייתי חייב לפרוק, אבל לכל הגברים כאן – תפיקו לקחים. 

TLV Confessions – וידויים תל אביב

 

מה דעתכןם?

 

92%
8%