סיפורה של בחורה צעירה הפך לוויראלי לאחר שגילתה כי היא כיום הורה לילדה בת 15 למרות שהיא בעצמה רק בת 21.

האנטר נלסון שיתפה את סיפורה בטיקטוק שם הביעה את חששותיה מכך שאף אחד לא יתייחס אליה ברצינות כהורה בגלל גילה הצעיר, וסיפרה שהיא כבר מרגישה מודעת לעצמה כשהיא עם בתה בבית הספר שלה.

בסרטון שלה, שקיבל יותר מ-900 אלף לייקים ונצפה כבר יותר מ-8 מיליון פעמים, ניתן לראות את האנטר משתפת בדאגותיה בנוגע לתפקידה החדש כהורה.

@hunterenelsoni love overthinking #fyp♬ original sound – Funny Tiktoks

בסרטון היא אומרת: "זו אני נוסעת בכביש ומבינה שאני בת 21 עם ילדה בן 15. הורים או אנשי צוות אחרים בבית הספר התיכון שלה לא יתייחסו אלי ברצינות. אני כבר רואה איך אנשים שואלים אותי באיזו כיתה אני כשאני הולכת לאירועים שלה… איך אני אלמד אותה לנהוג כשאני בקושי מסוגלת לרדת מהכביש?"

המיליונים שראו את הסרטון, החלו לתחקר את האנטר על מערכת היחסים עם בתה המתבגרת לאחר שעשו את החשבון הפשוט שאם יש לה ילדה בת 15 היא הייתה בת 6 כשהיא ילדה אותה.

אני אמא בת 21 לילדה בת 15

האנטר מיהרה להסביר שהיא לא ילדה בגיל 6 – ולמעשה בת ה-15 היא אחותה למחצה, והיא הגישה בקשה לאפוטרופסות עליה, לאחר ששני הוריה מתו.

בסדרת סרטונים בטיקטוק היא הסבירה: "בתגובות לסרטונים שלי כל כך הרבה אנשים רוצים לדעת איך ילדתי ​​בגיל 6. אני אענה לכם על זה – התשובה הקלה לשאלה הזו היא שלא ילדתי כשהייתי בת שש. לאחרונה הגשתי בקשה לאפוטרופסות על אחותי כי אבא שלנו מת בשנת 2015 ואמא שלה מתה לפני כמה חודשים. וחשבתי שהדרך הטובה ביותר לשמור על אחותי בטוחה ומאושרת זה שהיא תעבור כמה מדינות ותבוא לחיות איתי".

בהמשך היא שיתפה: "אני בת 21, סטודנטית ועובדת במשרה מלאה, אבל אני עדיין שמה את טובתה של גרייסי לפני זו שלי. כמו למשל כרגע – אני יושבת במכונית שלי כשכל החברים שלי מבלים, כי יש לה אימון ואני לא רוצה לעזוב אותה – ואני עושה את זה בשמחה. אני שמחה לשבת כאן ולראות כמה היא מחייכת כשהיא יוצאת מבית הספר עם כל החברים שלה".

האנטר התייחסה גם לשאלה מדוע החליטה לחלוק ברשת את החוויה שלה על איך זה להיות אפוטרופוסית בגיל כה צעיר: "היו אנשים שחששו שאני חושפת את הטראומה שלי בטיקטוק כדי שהיא תראה ותרגיש רע עם זה – אבל לא אכפת לה. אני שמחה שהיא גרה איתי ושהיא בטוחה. שאלה נוספת שקיבלתי היא האם זה חוקי – כן, זה חוקי במאה אחוזים. בצפון קרוליינה בגיל 21 הלכתי והגשתי בקשה לאפוטרופסות וקיבלתי אותה באמצעות בית המשפט".

אני אמא בת 21 לילדה בת 15

האנטר הסבירה כי קשה להיות אפוטרופוס בגיל 21 – במיוחד מכיוון שהיא מרגישה שאפשר להתעלם ממנה בקלות. "יש אנשים שלא מתייחסים אליי ברצינות, אני בת 21 שמגדלת בת 15 ורק סיימתי תיכון לפני שלוש שנים", היא אמרה.

לדבריה, באמצעות שיתוף הסיפור שלה ברשתות החברתיות היא רוצה לעזור ולתת השראה לאחרים שנמצאים במצב דומה לשלה. "הרבה אנשים צעירים הגיבו וסיפרו שגם הם מגדלים בני נוער או ילדים צעירים. אני חושבת שזה מאוד מעניין לראות אנשים אחרים שעוברים מצבים דומים".

אלפים הגיבו לסרטונים שלה, רבים מהם שיבחו את האנטר על כך שלקחה על עצמה אחריות כה גדולה.

"את מתנה לכדור הארץ הזה", כתב אחד המגיבים, "מה שאתה עושה למען אחותך מדהים ואין לי אלא כבוד גדול כלפייך".

מורה שנתקלה בפוסט שלה הרגיעה את האנטר שהיא כבר עושה עבודה מצוינת: "אולי תתפלאי, אבל יש לי כמה תלמידים שלאחים שלהם יש אפוטרופסות עליהם, והם ההורים הטובים ביותר".

מקור

95%
5%