דביבונים הם בהחלט בעלי חיים חמודים, אבל ממש לא הייתם רוצים למצוא אותם אצלכם בבית.

 

 

זה בדיוק מה שקרה לבחורה הזאת, היילי ייליף  (@haley_iliff). כשחזרה לביתה גילתה שמספר דביבונים נפלו לחדר השינה שלה דרך חור בגג. אחרי ההלם הראשוני, התעשתה והחלה לתעד בטוויטר את הדביבונים שהשחיתו לה את הדירה.

השרשור שלה בטוויטר קיבל 217 אלף לייקים ו-27 אלף ציוצים מחדש.

בציוץ הראשון כתבה: "חזרתי הביתה מניו יורק וגיליתי שדביבון  נפל דרך חור בגג מעל חדר השינה שלי" וליוותה את הציוץ בתמונה של החור בתקרה ושל הדביבון החוצפן שמחטט לה בארון.

ייליף סיפרה שהיא והשותפה שלה חיכו יום שלם, מאז יום שישי בשעה 17:00, שיבואו לעזור להם לסלק את הדביבונים. קודם לכן היא יצרה קשר עם צער בעלי חיים האמריקני, אבל הם לא יכלו לעזור כיוון שמדובר בדביבונה נקבה, אם שמגנה על הגורים שלה. ייליף כתבה שככל הנראה, הדביבונים גרים אצלם על הגג.

 

 

"כיוון שהגג שלנו פתוח לשמיים, יש לנו בעיה עם מספר דביבונים. בפעם האחרונה שספרתי היו חמישה. והם גם מצאו את הדרך למשרד למעלה".

בציוץ הבא הציגה ייליף תמונה של חדר השינה שלה, שבה ניתן לראות את הבלגן שחוללו הדביבונים, כולל התריסים בחדר שנשברו בכמה מקומות, וכולל עדות חד משמעית שהדביבונים עשו את הצרכים שלהם על המיטה.

 

 

 

"הם טינפו את החדר שלי, מי יודע מה עוד הם יעשו לפני שנוציא אותם. אין לי מושג כמה זה יעלה לי, לכל הפחות אצטרך לקנות סדינים חדשים".

 

הבחורה הזאת תיעדה בסרטון כיצד דביבונים שנפלו לדירתה דרך חור בגג השתלטו לה על הדירה

בשבת אחר הצהריים כל הדביבונים סולקו מהדירה בשלום. ייליף העלתה סרטון  שבו רואים ארבעה דביבונים בכלוב שנושאת השותפה שלה לדירה. בכך באה לסיומה הסאגה של הדביבונים.

 

מאז המאה ה-20 הדביבונים, סוג של יונק שמוצאו מאמריקה, הסתגלו כל כך טוב לחיים עירוניים, עד שהפכו מטרד לבני אדם. באזורי הפרברים של אמריקה ניתן למצוא דביבונים רבים, שניזונים מפחי אשפה וממזון של חיות מחמד. הם עלולים להיות תוקפניים כלפי חיות מחמד ואפילו לטרוף חתולי בית.

 

 

ארגון צער בעלי חיים האמריקני מציע כמה דרכים עדינות לעודד דביבונים להסתלק מביתך,  כמו אורות מסנוורים, רעשים חזקים וריחות לא נעימים. הארגון מזהיר כי צואת הדביבונים עלולה להכיל טפילים, ועל כן במקרה שדביבונים עשו את הצרכים שלהם על המיטה שלך, יש להסיר את המצעים המזוהמים ולשרוף אותם, לקבור אותם או להעביר אותם למזבלה.

כדי לסיים את הסיפור הזה עם חיוך על השפתיים, קבלו בונוס:

בחנו את עצמכם:

 

הבחורה הזאת תיעדה בסרטון כיצד דביבונים שנפלו לדירתה דרך חור בגג השתלטו לה על הדירה

 

94%
6%