218#: תלונה

חיפשתי בחורה בטינדר למטרת קשר רציני. מצאתי מישהי חמודה ממש, חכמה, יפה. דיברנו במשך שבועיים בערך עד שהחלטנו לצאת לסרט. נפגשנו, היה נחמד. ליוויתי אותה הביתה ופה סיימנו. המשכנו לדבר ובמהלך השיחה היא ציינה שהיא לא מחפשת חבר ולא מחפשת סטוץ. בשלב הזה תהיתי למה היא נרשמה לטינדר מלכתחילה… בכל זאת המשכנו לדבר. היא רצתה לצאת שוב. אמרתי לעצמי שאני אנסה לשכנע אותה לנסות קשר יותר רציני ואם לא ילך אז אני אחתוך.

היא רצתה לצאת שוב לסרט, באותו בית קולנוע גם. הגענו לבית הקולנוע והיא רצתה ללכת לסרט מסוים רק בגלל שהוא היה קרוב מבחינת השעה. איזה מקומות? שורה ראשונה מקומות 1-2. היינו רק שנינו בכל האולם. אולי עם עוד 2-3 אנשים במקסימום. עלו לי בראש 2 אופציות – או שיהיה פה "עניין", או שאני נרצח הלילה.
מפה לשם לא קרה כלום בכלל. ניסיתי לנשק אותה אפילו אבל גם את זה היא לא רצתה. אז בסוף הסרט הסעתי אותה הביתה ושם אמרתי לה שלא מתאים לי הקשר. היא בכתה ממש.

מריץ קדימה שבוע, אני חזרה בצבא, אמור לסגור שבת. שישי בערב, המפקד שלי אומר לי שהמג"ד קורא לי לשיחה. המג"ד אומר לי שהוא קיבל טלפון ממשטרת ישראל שהגישו עליי תלונה על אונס ושתגיע עוד מעט ניידת לאסוף אותי לחקירה. אני מנסה להבין למה?

הבחורה שהגישה את התלונה הייתה לא אחרת מהטינדרית. בתלונה היא ספרה לפרטי פרטים איך שהשכבתי אותה בכוח בתחנת דלק ליד בית הקולנוע, דבר שמן הסתם לא היה ולא קרה. סיפרתי את הכל לחוקרים. ישנתי לילה בתא מעצר וכמה שעות אחר כך הגיעה חוקרת נוספת לאימות הפרטים. ב 9 בבוקר, יום שבת, הגיעה המתלוננת לתשאול בעצמה והודתה בשקר.

שחררו אותי הביתה. מן הסתם חסמתי אותה בכל דבר שיכולתי ולדעתי אין טעם לציין שדייט שלישי לא היה. מטומטמת.

Dating Confessions

84%
16%