#2781 סנטימטר אחד או שניים

אז התחלנו לדבר בהודעות. במשך ארבעה ימים שהעדפתי לא להתקלח לא לאכול ולא לישון, רק להתכתב עם הנשמה הטובה הזאת. ואז דיברנו בטלפון ביום של הדייט.. ופה כבר התאהבתי בקול הקסום!
והנה הגיע הדייט.. אני מחכה לו במקום שאמר לי להגיע, והוא מגיע ממדרגות שעולות לכיווני.. הוא עולה ועולה ואני מביטה בו. והנה.. אופס. הגוף נגמר. אני מסתכלת טוב לחפש עוד קצת אורך.. אבל לא, הבחור קצר. כלומר, נמוך.
שהוא מתקרב אני מגלה שהבחור נמוך ממני בסנטימטר.
אני מחליטה שזה לא משפיע עליי וממשיכה בדייט המביך.. הדייט היה פשוט מביך! נפגשנו עם החברים שלו במקרה ואז יצא שהיינו איתם.. בדייט ראשון!!
כשחזרתי ראיתי הודעה ממנו: "ממש נהניתי. מתי אני רואה אותך שוב?"
למרות הכל, החלטתי לצאת לדייט שני. הפעם למקום שקט ובודד. מראש דאגתי לומר לו שיש לי משהו חשוב בעוד שעה.. כך שאם יהיה נורא, יהיה לי איך לחתוך.. מפה לשם, ישבנו על חוף הים עם גיטרה ופק"ל מ6 בערב עד 2 בלילה!
בסוף הדייט הוא אמר: "לא אמרת שיש לך משהו ב7?" וקרץ.

היום אנחנו חיים את החיים שכל אחד רוצה לחיות. אנחנו הזוג הזה שאתם מסתכלים עליו ברחוב וכמהים להיות בדיוק כך! יש לנו ילד מתוק וחמוד, אנחנו לומדים ועובדים ומשלבים תורה בכל רגע נתון. יוצאים לטייל, מפנקים ומאוהבים אחד בשני עד מעל הראש!!!!! החיים שלנו מלאים מספקים ומחייכים!
הבעל שלי הוא חלומה של כל אישה: חתיך, צדיק, חרוץ, מפנק, חכם, מצחיק ואפילו מנגן ושר!!

בנות (ובנים), תעשו לעצמכן טובה ותפסיקו להתקטנן על סנטמיטר אחד או שניים.. יש סיכוי גדול שאתן מפסידות את האהבה של החיים שלכן! תמיד נזכור שאנחנו בעצמנו לא מושלמים ?

רווקים דתיים מדברים
83%
17%