לא נכתב הרבה אם בכלל, אבל אני גבר והטרידו אותי מינית…
אני עובד בעבודה דינמית של נתינת שירות מול אנשים, במהלך 3 השנים של העבודה שלי הספיקו להטריד אותי לא מעט נשים..
דוגמאות בודדות מתוך עשרות (לא מפרט דברים חמורים יותר שעשו לי) :
בטעות הלכתי לאחור ונתקעתי במישהי מבוגרת, ביקשתי סליחה והיא פשוט שלחה לי יד למותן ואמר לי שזה היה לה נעים ואני צריך להמשיך לגעת להתקל בה, גיחכתי במבוכה אבל המשכתי לעבוד בתחושה קשה..

עובדת מבוגרת איתי באותה משמרת, היא ציינה בפניי (משום מה) שהיא צריכה לשירותים והתעלמתי, ואז כשלא הגבתי היא שאלה אותי אם אני פנוי לעזור לה שם ושהיא מחכה לי.
מקרה נוסף, ישבתי לנוח על כיסא, פתאום מאחורי עומדת עובדת אחרת ומתחילה לעשות לי מסאג' בכתפיים וזה היה בקטע חברי אז זרמתי, ואז שאלה אותי אם היה נחמד, אמרתי כן, אמרה שהיא טובה בזה ובעוד דברים אחרים של מגע פיזי עם חיוך קצת ערמומי, היה לי לא נעים וקמתי מיד אבל המשכתי את כל העבודה בתחושה קשה..
אין לי למי להתלונן, אם אני אגיד משהו ישר יצחקו עליי ויגידו לי שאני בכיין ושעליי להחליק ולהמשיך הלאה ( אחת המנהלות הגדילה ראש ואמרה שככה גבר לא מתנהג ושאני סתם אצור אווירה לא נעימה בצוות) .
לקוחה אחת הזמינה אותי לשבת לידה (נגיד לקחת הזמנה) ובאופן ידידותי ישבתי בכיף ואז הניחה את היד שלה על הרגל שלי וכשזזתי היא פשוט השאירה אותה שם… חששתי שאם אעשה מעשה דרסטי מדי בנוגע לזה היא תעשה סצנה או תגיד לאחראית משמרת שלי אז הבלגתי..
לא מדברים על זה מספיק ויש פה צביעות בנוגע להטרדות של נשים כלפי גברים אבל לא "סקסי" לדבר על זה.
פעם הבאה שיהיה פה פוסט של אישה שהטרידו אותה ,תזכרו שיש מספר דומה של מקרים של נשים כלפי גברים אבל בדרכים ערמומיות שלא מדברים עליהן…
72%
28%