"מעולם לא לבשתי חזייה בעבודה הקודמת שלי, ואף אחד לא התלונן" (אילוסטרציה)

להתחיל עבודה חדשה זה אף פעם לא קל. עבודה חדשה מביאה איתה הרבה אי ודאות: סביבה חדשה, אנשים חדשים, כללים חדשים.

 

 

להיות שכיר פירושו להקפיד על כללים ספציפיים במקום העבודה ולהסתכן בתוצאות בלתי נמנעות אם לא. עם זאת, לפעמים הכללים אינם כה ברורים וניתן להשאירם פתוחים לפרשנות של העובדת – למשל, להחליט אם יש צורך ללבוש חזייה או לא.

האישה הזאת בדיוק התחילה עבודה חדשה, וכבר ביום הראשון,  עוררה ביקורת אצל הקולגות החדשים משום שלא לבשה חזייה. בפוסט ששיתפה באתר רדיט היא פונה לעזרת הגולשים ושואלת אם היא לא בסדר. 

היא מדגישה שהיא לא לבשה חזייה גם בעבודה הקודמת שלה, שסוודר הסתיר את 'הציצים הגדולים' שלה, ושאי אפשר היה לראות את הפטמות שלה.

וזה מה שהיא כתבה:

האם אני מטומטמת שאני לא לובשת חזייה לעבודה?

זוהי בקלות המחלוקת הכי אבסורדית שהייתי מעורבת בה, בכל החיים שלי.

יום 1 לעבודה החדשה שלי. אני לובשת סוודר ומכנסיים לעבודה. אני לא לובשת חזייה. מעולם לא לבשתי חזייה במשך שנתיים בעבודה הקודמת שלי, ואף אחד לא העלה את זה מעולם. ברור שלא לבשתי חזייה בבית בשנה האחרונה, בזמן הסגר. אני שונאת חזיות, אני מוצאת אותן מאוד לא נוחות ומיותרות. שני אנשים ניגשים אליי במהלך היום, ואומרים שמה שאני לובשת לא מתאים ושאני צריכה ללבוש חזייה לעבודה.

זאת עבודה חדשה, אני אפילו לא מכירה אף אחד מהאנשים האלה. אני ממש לובשת סוודר, אי אפשר לראות כלום, אני לגמרי מכוסה. (אי אפשר לראות שום דבר מלבד צורת הציצים שלי, אני מניחה). אישה אחת ממש אמרה לי את המילים האלה, כשהיא התלוננה על הבגדים שלי. יש לי ציצים גדולים, אבל אני מרגישה שמה שאני לובשת הוא נורמלי לחלוטין.

 

 

יום 2 לעבודה החדשה שלי. אני לא לובשת חזייה, אבל אני לובשת חולצת טריקו וז'קט מעל זה. אני לבושה אפילו יותר שמרני מאשר ביום 1. שני אנשים נוספים נותנים לי ביקורת דומה שוב. אחת מהם היא המזכירה של הממונה עליי, אז זה מתחיל להיות רציני. אני מזכירה לה שבמשרד ממש אין קוד לבוש, ושהעובדים יכולים ללבוש מה שנוח. היא אומרת שבכל זאת יש כללי התנהגות שלא מדברים עליהם אבל יש לנהוג לפיהם. היא גם ציינה שצורת הציצים שלי נראית בבירור.

במשך השנתיים שהייתי בעבודה הקודמת, לא לבשתי חזייה אפילו פעם אחת. בדרך כלל לבשתי סוודרים או טי-שירט או חולצות, רוב הזמן יחד עם ז'קט. למרות שייתכן שיש לי חזה גדול, לא ראיתי את זה כלא הולם או כבעיה. האם אני המטומטמת  כאן?

עריכה: אי אפשר לראות את הפטמות שלי דרך הבגדים שלי. נראה שרבים מכם נמצאים תחת הרושם הזה. כנראה ברור שאני לא לובשת חזייה, למרות שהפטמות שלי לא נראות".

 

 

רוב המגיבים ברדיט חשבו שעליה ללבוש חזייה. למרות שזה מבאס, עליה להתחשב במדיניות של מקום העבודה החדש שלה, ואם זה לא מוצא חן בעיניה, שתחפש עבודה אחרת.

מה דעתכם?

 

מקור: Bored Panda

אילוסטרציה:  Karolina Grabowska

58%
42%